Nieuws Kerstmis 2022

Nieuws uit onze Parochie 2022                Archief


Kerstmis 2022


Jongerenlintjes voor misdinaars

Woensdag 23 november ontvingen álle jonge misdienaars die actief zijn in Gulpen-Wittem een Jongerenlintje uit handen van burgemeester Nicole Ramaekers.

Tijdens een Heilige Mis zijn deze jongeren erg behulpzaam. Met deze nobele inzet houden de misdienaars een mooie culturele traditie in stand. Daarvoor wil de gemeente hen heel hartelijk danken én eren door middel van het jongerenlintje 

Henrique Schijns, Philippe Schijns, Maxime Schijns, Celine Harmsen, Hugo Harmsen, Fleur Burgers, Rikki Schmeets, Veerle Notermans, Cas Notermans, Dolf Habets, Luca Olischlager, Floor Crutzen, Charlotte Pálosi en Marija Palovkina:
Bronk/Kermis 2022


Misdinaarsdag 2022


Vormsel 2022


Bronck naar Moresenet 2022Nieuwsbrief parochie cluster Gulpen
nieuwsbrief parochie cluster gulpen
(pdf 700kb)